Dojazd / Tanie loty / Transfery / Transport

Dojazd / Tanie loty / Transfery / Transport Livigno/Jak dojechać do Livigno na narty?

Jak dojechać samochodem do Livigno?

Jak dojechać do Livigno na narty? Z Polski najlepiej wybrać jedną z najszybszych tras czyli przez Niemcy. Kierujemy się wtedy odpowiednio na Poznań lub Wrocław a następnie Drezno, Norymbergę i Monachium następnie  Innsbruck. Dojazd z południa Polski polecamy przez Ostrawę, Brno, Wiedeń, Linz, Salzburg i Innsbruck.Po dotarciu do autostrady A12 wybieramy zjazd węzłem Oberinntal i przez miejscowość Zernez docieramy do tunelu „Munt la Schera”.

TRASA I: Warszawa – Zgorzelec – Dresden – Munchen – Innsbruck – Bolzano (zjazd Bolzano Sud) – Merano (SS 38/40 w kierunku Przełęczy Resia/Passo Resia – Sluderno/Schluderns – Tubre – Taufers (SS41) – granica ze Szwajcarią – Pass dal Fuorn/Offenpass w kierunku Zernez – tunel “Munt la Schera” do Livigno

TRASA II: Warszawa – Czestochowa – Katowice – Cieszyn – E 462 przez Frýdek Místek, Příbor, Olomouc, Brno – Znojmo – Wiedeń – autostrada A 1 (Wiedeń – Salzburg) – przez St. Pölten i Linz do Salzburga. Dalej kawałek przez Niemcy: najpierw autostradą nr 8 w kierunku Monachium aż do zjazdu na autostradę nr 93 wiodącą do Innsbrucka. Od granicy austriackiej jechać autostradą A 12 przez Innsbruck do Landeck (A) – Scuol (Ch) – Zernez (Ch) – Tunel “Munt la Schera” do Livigno

Jaką drogą dojechać do Livigno z Polski?

  • Z północnej i centralnej części Polski najlepiej wybrać trasę przez Niemcy: Drezno, Norymbergę i Monachium. Następnie w zależności od warunków na drodze można wybrać przejazd przez Garmisch- Partenkirchen lub Innsbruck.
  • Dojazd z południa Polski polecamy przez Ostrawę, Brno, Wiedeń, Linz, Salzburg i Innsbruck.
  • Po dotarciu do autostrady A12 wybieramy zjazd węzłem Oberinntal i przez miejscowość Zernez docieramy do tunelu „Munt la Schera”.

Jakie drogi prowadzą bezpośrednio do Livigno?

Do Livigno można dostać się 3 drogami. Dwiema z terenu Szwajcarii, a jedną z Włoch.

  • Najpopularniejsza i najłatwiejsza droga prowadzi do Livigno przez dodatkowo płatny tunel „Munt la Schera” informacja o tunelu tutaj.
  • Druga droga prowadzi do Livigno przez przełęcz Passo del Foscagno wys. 2291 m n.p.m. z włoskiej miejscowości Bormio. Droga ta może być nieprzejezdna w czasie obfitych opadów śniegu. Kamera internetowa pokazująca warunki drogowe panujące na przełęczy dostępna jest pod linkiem.
  • Trzecia droga do Livigno wiedzie przez przełęcz Forcola di Livigno wys. 2315 m n.p.m. ze szwajcarskiej miejscowości Poschiavo. W okresie zimowym droga jest zamknięta.

Jak dolecieć samolotem do Livigno?

Najlepsze loty do Livigno z Polski to Mediolan, Bergamo, Zurych. Na lotnisku możemy skorzystać z wypożyczalni samochodów lub transportu kolejowego oraz autobusowego zgodnie z rozkładem jazdy przewoźników.

Skibuss w Livigno-Rozkład Jazdy Skibussów w Livigno

Skibusy w Livigno jeżdżą na 3 liniach:
Linia niebieska: Valdidentro-Bagni Nuovi i Vecchi – Livigno Linia żółta: Santa Caterina Valfurva – Madonna dei Monti Linia czerwona: Valdisotto-Oga/Le Motte – Tirano

skibuss-livigno
skibus livigno
skibuss livigno
skibus livigno
skibuss livigno
skibuss Livigno

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729