O regionie

O Regionie Narciarskim Livigno Mottolino

Livigno

Jest to gmina i małe miasteczko we Włoszech w regionie Lombardia. To ważny ośrodek narciarski przyciągający w sezonie zimowym jak i letnim tysiące turystów. Centralna część Livigno leży w dolinie na wysokości 1816 m. n.p.m. a teren tam jest praktycznie płaski.Trepalle-jedna z dzielnic-znajduje się na wysokości 1900-2250 m. n.p.m. co czyni ją najwyżej zamieszkałą na stałe dzielnicą w Europie.

Warto wspomnieć, że ta górska miejscowość jest obszarem strefy wolnocłowej. Oznacza to, że produkty tam sprzedawane są tańsze o podatek VAT oraz nie jest nakładana na nie akcyza. Produktami, które opłaca się tam kupić są alkohol, perfumy, elektronika czy paliwo, które jest nawet 50% tańsze niż w innych regionach Włoch.

Livigno

Ski-Area Mottolino

Mottolino Fun Mountain

Teren narciarski oferujący 27 tras narciarskich oraz 8 wyciągów. Warunki atmosferyczne pozwalają na zimowe szaleństwo nawet 5 miesięcy w ciągu roku. O wspaniałą nawierzchnię zadba tutaj 12 ratraków oraz 110 armatek śnieżnych. Dzieci i dorośli znajdą tutaj rozrywkę dla siebie. Możesz zostawić swoją pociechę w strefie fun pod okiem instruktora a sam korzystaj z nartostrad oraz snowparku z sześćdziesięcioma konstrukcjami.

Livigno

Ski-Area Carosello

Carosello 3000

Teren narciarski znajdujący się po drugiej stronie doliny i miasteczka Livigno. 75 kilometrów świetnie przygotowanych tras, spełnią oczekiwania osób na początku swojej narciarskiej przygody jak i osób bardziej zaawansowanych. Snowboardowi zajawkowicze również nie będą się tutaj nudzić-do wyboru przygotowane trasy z przeszkodami w Snowparku 3000.

Livigno

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729